bubite pe penis?

Boli genitale masculine

Postata de cu 5 ani in urma.

salut. am 14 ani si de 1 an am niste bubite pe penis. si pe coloana capului dar si pe pielea penisului. nu ma dor dar se vad urat. cele de pe pielea penisului daca apas pe una iese ceva alb ca si cum ar fi un coș.
e ceva grav?

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/balanita-candidozica_10889

acum 5 ani

mi-e rușine sa-i zic cuiva

Florin

acum un an

Salut si eu am aceasi problema de care zici tu, cum ai scapat?