bubite pe penis

Boli genitale masculine

Postata de cosmin909909 cu 10 ani in urma.

am 13 ani . mi-au iesit niste bubite de culoare pielii (mai multe) care nu ma dor . a inceput sa-mi creasca si niste firicel de par in ele. cum pot sa scap de acele cosuri?
Ca sa stit ma spal de doar 2 ori pe saptamana in zona genitala

Raspunsuri (2)

khrysss

acum 10 ani

Stai linistit! Devii barbat!

vadim

acum 9 ani

brobabil la tine poate sa fie foliculita o infectie care patrunde la radacina parului si se formeaza multe bubite de culoarea pielii seamana cu niste cosuri sau cu negi mici trebuie sa faci consultatie la medicul dermatolog sati dea un tratament