Bubite mici rosii pe penis

Boli genitale masculine

Postata de david 23b cu 13 ani in urma.

In primul rand buna ziua, as dori sa le adresez o intrebare care ma nelinisteste domnilor doctori.
Mi-au aparut pe penis in partea inferioara a capului cat si pe pielea care protejeaza acea portiune, niste bubite rosii ca niste intepaturi de ac si niste pete f mici alaturi de acestea, bubitele ies putin in relief. Problema este ca acestea ma mananca daca nu ma masturbez sau nu fac sex. Nu ma ustura la urinare, dar cand fac sex cu prezervativ in momentul cand sperma ajunge pe acea zona ma ustura de parca as pune acid. Va rog mult as dori un Tratament sau o solutie Mersul la doctor nu reprezinta o solutie pt mine. Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Daca mersul la doctor nu reprezinta o solutie, stai asa si rabda, eventual mai transmite aceasta BTS si altcuiva. Nu are nimeni cum sa stie ce e doar dupa o descriere a unui pacient si nu cred ca vrei sa stii ce inseamna tratament gresit care agraveaza cauza! Nu cred ca ar fi in stare vreun medic normal la cap sa iti dea tratament online. Mergi la un dermatolog daca tii la sanatatea ta.

Medic Epuran

acum 13 ani

De fapt consultarea unui medic dermatolog reprezintă singura variantă care merită luată în seamă. Este probabil o infecţie care va necesita una - două săptămâni de tratament antibiotic atât pentru tine cât şi pentru partenera ta.

CLINICA CONTROLMED

acum 13 ani

control urgent la dermato venerice Pare un Papilloma Virus