Bubite,mancarime in zona genitala

Boli genitale masculine

Postata de membru240413 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,in zona genitala mi-au aparut de aproximativ 3 luni cateva bubite rosii insotite de mancarimi,apoi zona a devenit rosie cu aceleasi bubite si mancarimi,apoi zona a devenit maronie cu aceleasi bubite si mancarimi.Ce sa fac?Ce tratament as putea lua?

Raspunsuri (1)

Carpe Diem

acum 11 ani

Sa te prezinti la ginecolog sau dermatolog pt investigare si tratament!