bubite la capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de wolfuniqe22 cu 10 ani in urma.

deci am 18 ani si cam acum 2 luni am avut doua contacte sexuale cu aceasi femeie (a fost pentru prima data) iar azi cand fac baie descopar ca ma ustura si cand ma uit am cateva bubite pe capul penisului in parte inferioara (ma si ustura cand ma usurez) intrebarea mea e : sa fie oare o alergie deoarece am folosit oarecum un sampon nou sa ma spal pe organul genital sau sa fie intradevar o boala si trebuie neaparat sa merg la medic? multumesc anticipat pentru orice raspuns imi puteti oferi !

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Un raspuns cert il veti primi in urma consultului de specialitate ( dermato-venerolog).