bubite ciudate pe in varful penisului

Boli genitale masculine

Postata de mihaela8711 cu 13 ani in urma.

buna ziua
Ma numesc Mihaela si va rog sa imi da-ti cat mai multe sfaturi tinand cont ca nu putem consulta un medic,deoarece suntem in alta tara si f ocupati.
prietenului meu ia-u aparut 2 bubite in varful penisului de culoare albicioase,nu il deranjeaza deloc,nici la urinare nu il ustura sau sa il doara de nici un fel. uneori dimineata emana un lichid galbui urat mirositor. am intretinut relatii sexuale neprotejat,nici eu nu iau nici un fel de medicamente si nu ne deranjeaza deloc,doar ne ingrijoreaza ca sunt acolo. Sper ca va-m oferit toate detaliile de care aveti nevoie pt o diagnosticare exacta si pt un tratament specific.
va multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

ancutza

acum 13 ani

ar trebui sa mergeti neaparat la medic sa va consulte pt ca nu e bine ca elimina lichid galbui si nu e nici normal de fapt-e posibil sa fie un fel de boala sexuala sau bacterie/ciuperca
daca nu aveti cum merge la ginecolog sau urolog/medic de familie incercati sa faceti o cura de 7 zile cu antibiotice,incercati amoxicilina sau alt antibiotic puternic
succes

ely

acum 11 ani

este hpv du-te la ginecologie