Bubite care ustura.

Boli genitale masculine

Postata de CinevaBolnavicios cu 10 ani in urma.

Buna am 14 ani ma masutrbez de 2 ani si azi am observat pe capul penisului si piele din interior niste bibite gen cosuri care ma ustura daca le ating ce poate fi ? Probleme cu igiena intima nu am ma spal in fiecare zi in zonele intime.

Raspunsuri (5)

Cristopher

acum 10 ani

Salut !!!
Am si eu un prieten care a avut exact aceasi chesti ca si tine.
Este din cauza ca te-ai masturbat cu mainile nespalate ( ai fost murdar pe maini )
si o sa iti treaca doar cu o crema... sau pudra... nu conteaza ce crema... important este sa iti dai acolo pe cosuri...
iar la pudra este si mai bine deoarece pudra le omoara iar dupa ai putea sa iti dai cu o crema :)

CinevaBolnavicios

acum 10 ani

Ba eu nu suport sa stau cu mana murdara dar sa mananc sau sa fac altceva!

CinevaBolnavicios

acum 10 ani

Dar mersi de raspuns.

andra

acum 10 ani

poate fi si o reactie alergica la balsamul de rufe,roag-o pe mama ta sa limpazeasca extra lenjeria intima si incearca ceva crema cu antibiotic ca poate ajuta
mult succes

Dr Naum Ciomu

acum 9 ani

Spala-te la p**a ba jegosule si las-o mai usor cu p***a!