bubite capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de vladcotelea cu 9 ani in urma.

Buba ziua! Am in jur de 7 bubite pe capul penisului, asemanatoare cosurilor, nu prezinta mancarimi si se situeaza in jurul canalului de urinare. Am 15 ani. Va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti ce boala am, sau ce mi se intampla.

Raspunsuri (3)

barnlinu

acum 9 ani

nu ai nici o boala stai linistit,ai luat antibiotic?de la el poate fi o candidoza,sau ai o infectie urinara minora fara probleme stai linistit nu e grav ,daca ai luat antibiotic,tiau iesit de la el,si eu am patito ,dute la farmacie si ia nidoflor unguent,spalate bine inainte si usuca bine locul dupaceea dai cu unguent seara e cel mai bine inainte de culcare ,dimineata te trezesti aproape fara nici o bubita .am patito si eu de la antibiotic nurofen de 850mg mia iesit bubite.sanatate maxima iti doresc.

vladcotelea

acum 9 ani

Multumesc mult!

Dr Naum Ciomu

acum 9 ani

Spala-te la p**a ba jegosule si las-o mai usor cu p***a!