Bubite alte pe testicule

Boli genitale masculine

Postata de Vladut19 cu 11 ani in urma.

Buna ziua . de un an si ceva timp mi-a aparut bubite albe pe testicule , de diferite dimensiuni . Nu am mancarimi sau alte reactii doar ca sunt acolo .(acele bubite albe de diferite dimensiuni sunt sub piele si nu se pot inlatura ca pe niste cosuri ). Astept un raspuns . Va multumesc

Raspunsuri (3)

Claudiu007

acum 11 ani

E ceva normal, nu trebuie sa te ingrijorezi, e o anumita perioada cand apar...

sergiu

acum 8 ani

Si eu am acelasi prb nu stir ce sa ma mai fac

Utilizator21626323980

acum 2 ani

mancarimi iritante si bubite care dispar si apar din nou