bubite albe pe penis

Boli genitale masculine

Postata de walkman cu 9 ani in urma.

Buna ziua mi.au aparut de ceva timp niste bubiite langa ata si pe coroana si nu ma mananca nu ma dor nu ma deranjeaza cu nimic dar as vrea sa scap de ele si nu stiu cum am incercat citind pe acest site de clotrimazol sau ceva de genul , am luat crema fiindca din aia mai era si nu a avut niciun efect mi s.a spus timp dE 5 zile sa o aplic de 2 ori si nu a avut niciun efect si va rog sa ma ajuta.ti daca stiti cum contactati.ma pe yahoo : [email protected]

Raspunsuri (1)

Maria Diana

acum 9 ani

Este posibil să ai candidoză. Probabil ai avut contact sexual cu o fata care are aceasta infectie. Sau de la un tratament cu antibiotice. Este nevoie să consulți un medic.