Bubite albe pe penis cu poze incorporate.

Boli genitale masculine

Postata de Andrei.Marinel cu 11 ani in urma.

Fiti amabil(a). Am si eu o nelamurire in legatura cu aceste bubite care pot fi observate in pozele atasate mai jos. In primul rand vreau sa va spun ca am o igiena foarte stricta cu penisul(spalat dimineata si seara)-asta ca sa nu existe dubii de nesimtire din partea mea. In al doilea rand, in momentul de fata am 18 ani, aceste bubite eu le am inca de la varsta de 13-14 ani(cand nu s-a pus problema de vreun contact sexual). Multumesc.

Raspunsuri (9)

Marius

acum 10 ani

Nu-ti bate capul cu ele. Par sa fie perle peniene. Sunt normale. Insa se mai pot mari daca le atingi exagerat... Esti sanatos, oricum!

Andrei

acum 10 ani

Exact acelasi lucru am patit si eu. Tot de multi ani am aceasta "problema" si m-am gandit sa caut ceva pe internet poate.. ma lamuresc. Deci daca sunt sanatos, sunt multumit ca am cautat..

Tot marius

acum 10 ani

Subscriu la acelasi fenomen. Este minunat ca am gasit pe internet o vorba buna. Ma bate gandul sa merg la dermatolog (dadeam si 100ron sa-mi zica ala ca sunt sanatos)

Carlos

acum 10 ani

el pene te quedo asi desde los 13 hasta ahora sin el prepuncio o volvio a taparlo entero

denis

acum 10 ani

am shi eu acceaishi problema de vrio 10 ani nu ma doare nimik da ash vrea sa shtiu daca acctioneaza la ceva bubitele shi daca am sa pot avea copii??

Dani

acum 9 ani

pai acele perle peniene nu o sa te afecteze , practic o sa poti avea copii , cunos un preten care are aceiasi problema la fel ca mine si in momentu de fata are copii

Dani

acum 9 ani

pai acele perle peniene nu o sa te afecteze , practic o sa poti avea copii , cunos un preten care are aceiasi problema la fel ca mine si in momentu de fata are copii

Dani

acum 9 ani

pai acele perle peniene nu o sa te afecteze , practic o sa poti avea copii , cunos un preten care are aceiasi problema la fel ca mine si in momentu de fata are copii

Dani

acum 9 ani

pai acele perle peniene nu o sa te afecteze , practic o sa poti avea copii , cunos un preten care are aceiasi problema la fel ca mine si in momentu de fata are copii