Bubițe Penis / Poză

Boli genitale masculine

Postata de Alexccccc cu 10 ani in urma.

Bună ziua,

Am niște bubițe/umflături pe capul penisului și nu știu dacă este ceva serios. Și cum pot remedia acest lucru?
Țin să menționez cu nu mi-am început viața sexuală încă.

Mulțumesc

Raspunsuri (3)

vlad291

acum 10 ani

Alexxxcxcxcx sau cum ti-o mai zice, mie nu mi se pare nimic in neregula. Nu vreau sa te invat de rau, dar chiar cred ca arata normal. Nu stiu ce varsta ai, dar nu stiu de ce cred ca esti abia la inceputul pubertatii, si in corpul tau apar destul de multe schimbari, penisul fiind unul din organele care incepe sa se dezvolte in aceasta perioada. Deci, poate de aceea ti se pare anormal. Totusi, daca observi ca "bubitele" incep sa se mareasca sau incep sa te deranjeze (sa doara, usture sau altceva), ar trebui sa cauti ajutor medical. Pana una alta, stai linistit si bucure-te de anii tineretii!

MP

acum 8 ani

Alexccccc , ti-au trecut? ce ai facut? am si eu ceva asemanator si habar nu am cum au aparut. Sunt exact in situatia ta. uneori dispar, dar dupa 1 saptamana maxim apar din nou. f rar simt mancarime. Ma doare doar cand apar si sunt f rosii si ma spal cu sapun.

Pepenas989

acum 8 ani

Utilizati o crema cu clotrimazol ,exemplu Canesten ,eu asa am facut si mi-a trecut