Boli ale aparatului genital masculin - generalitati

Boli genitale masculine

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti care ar fi cauza problemelor mele? Din august 2007 a inceput cu o frecventa din ce in ce mai mare ejacularea precoce si erectiile slabe,am ajuns sa-mi fie frica sa mai am raporturi sexuale. va multumesc.

Raspunsuri (1)

VALENTIN798535

acum 16 ani

Si eu patesc asta destul de des in ultimul timp, tot cam de prin primavara 2007... Tu ce raspunsuri ai primit?