basicute albe

Boli genitale masculine

Postata de sor1993 cu 9 ani in urma.

in urma cu 2 zile mi-au aparut un fel de basicute albe,pete , in partea stanga a capului penisului (dupa decalotare)mai exact pe pielea ce inveleste capul penisului , sunt dureroase la atingere si cu penisul in nedecalotat. simt o usturime la decalotare, si am avut o iritatie a uretrei care a disparut. as vrea sa aflu cam despre ce ar putea fi vorba. o sa fac un consult oricum dar as vrea sa stiu cam la ce sa ma astept.

Raspunsuri (1)

Dany

acum 9 ani

Salut am și eu aceeiasi problema poți sa îmi spui și mie de la ce este?