barbat?

Boli genitale masculine

Postata de Gore cu un an in urma.

am o rana pe scrot de 12 zile cu usturime mare disconfort supureaza si se lipeste de chilot .locuiesc in londra ,am fost la medic si am incercat cu trimovate si amoxicilina tablete 7 zile dar nu s a schimbat nimic

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612