ata de la penis

Boli genitale masculine

Postata de 123rr321 cu 11 ani in urma.

Spunetimi va rog ce reprezinta aceasta ata de la penis,cind se rupe,cum se rupe si unde se afla ea?????

Raspunsuri (6)

ion

acum 11 ani

sint insurat dar ata nu sa rupt oare de ce?

ghita

acum 10 ani

am 25 de ani si nu mi sa rupt ata desi am contact sexual des...este vreo problema asta.??..adik are vreo importanta in viata sexuala daca nu se rupe??se poate face cunva sa se rupa ?? la medic se poate face asta???

Ciprian

acum 9 ani

Sunt destule cazuri in care ata nu se rupe. Tot ce trebuie sa faci, este sa consulti un medic urolog, el iti va explica mai detaliat ce trebuie sa stii.

Valik

acum 8 ani

blia am 15 ani sh mai alalta ieri am fakut p***a sh la urma neam dat kelea de la belik ku tatu in jios sh o tzinem sh nu so rupt atza suka shi s fak

Valik

acum 8 ani

adika so rupt mam inkurkat i ii linga u sh oshibka

Utilizator11585943651

acum 4 ani

Salutare am varsta de 28 de ani si recent mai exact in 26 Februarie am fost operat de fimoza , nu am avut probleme foarte mari cu decalotarea o puteam face doar ca umpic mai greu , dar de cand am fost diagnosticat cu Diabet zahart tip 2 sa creat un inel , din cauza lui era imposibila decalotarea .. am fost operat am fost si la scos de ate ... si doctorul mi-a spus ca peste 3 saptamani pot sa il folosesc... am asteptat .... si cand am incercat nu am putut sa imping am simtit o durere cumplita in partea inferioare exact la "ata " am zis ok nu pot impinge eu las ca vine sotia totul bine si frumos pana intr-un moment cand cam crezut ca nu o sa mai am dureri si am inpins si eu in din acel moment nu mai pot face nimic ma doare ingrozitor ata si daca pun mana ... sfaturi va rog. Multumesc mult . Va tog nu veniti cu mesaje aiurea am fetita de 2 ani deci sex am facut destul pana au aparut complicațiile.