Arsuri si dureri anale?

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1520181868 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Am si eu o problema de cateva zile. Dupa ce merg la toaleta sa fac treaba mare am o usturime la nivelul anusului si dupa ce termin cand ma sterg pe hartie sunt mici pete de sange. Cand ating cu hartia de anus simt o usturime intensa si ustura si cateva minute dupa scaun si o perioada curge ceva ca un lichid din zona anala. Ve poate fii?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/afectiuni-rectale_8554