Am o problema de ceva timp!

Boli genitale masculine

Postata de CLAUDIU7136165 cu 12 ani in urma.

In urma cu ceva timp mi-a aparut pe penis in zona preputului o pojghita albicioasa..ma deranjeaza atunci cand fac sex..cateodata se crapa si apar sangerari..ce esta de facut ?
Apropo, are momente cand dispare aproape definitiv..dupa care reapare.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Este recomandat consultul unui medic dermato-venerolog pentru stabilirea unui diagnostic şi stabilirea conduitei terapeutice