Am o bubita cu coaja pe ea

Boli genitale masculine

Postata de malitab cu 11 ani in urma.

Salut domn doctor ! Astazi mi-am dat seama ca am o bubita care a fost „sparta” si acum a ramas cam 0,2-0,3 mm de sange intarit. Mai jos aveti o poza facuta de mine ca sa va dati seama de ce este. :)
Nu ma doare, nu ma mananca, nu simt absolut nimic. Ma deranjeaza doar mintal..

http://img820.imageshack.us/img820/8839/apdc1608.jpg

Raspunsuri (2)

malitab

acum 11 ani

Scuzati ca nu am mai scris unde e situata si am pus poza asa. Este pe capul penisului.

Csabi

acum 10 ani

Ai ganglionii inghinali inflamati?Daca simti ceva rotund si tare sub linia chilotului s-ar putea sa fie o limfogranulomatoza inghinala la debut.