am nevoie de un sfat cu o problema barbateasca!

Boli genitale masculine

Postata de como cu 10 ani in urma.

buna ziua,
sunt Ionel si am 42 de ani si am o problema cu partea genital barbateasca si nu stiu daca este prostata sau sunt racit (pentru ca am cam tot timpul picioarele reci).

urinez cam o data pe ora,am o usturime inspre capul penisului dupa ce urinez,am o durere usoara la tesicule si numai am jetul urinari asa puternic.
va rog ajutati-ma cu un sfat sau un tratament pt ca imi este jena sa merg la doctor.
va multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

mihaela enache

acum 10 ani

aceasta tinctura o foloseste sotul meu http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Prostract_10-673.html

El a achizitionat-o direct din SUA. Se gaseste si in Romania.

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 10 ani

Poate fi o infectie urinara sau o uretrita. Pentru elucidare mergeti la un consult la urolog sau dermato-venerolog. Nu este recomandat sa luati tratament la intamplare.

membru215915

acum 10 ani

salut IONEL
legat de problema ta ,ai rezolvat ceva?
vreau sa stiu pentru ca si eu ma confrunt tot cu asemenea situatie