am nevoie de un fell de tratament sa scap de ele

Boli genitale masculine

Postata de membru223070 cu 12 ani in urma.

Am nevoie de ajutor. Au aparut niste pete albe pe penisul meu, mici ca cosuri de mucus albe doarca mult mai mici, nu simt mancarime nu ma doare este doar acolo si ma deranjeaza as vrea sa scap de ele. Nu am putut sa vorbesc cu parinti mei s nici cu vreun doctor fiindca sunt timid. Am cautat pe google si am aflat ca nu se poate sti exact ce e cauza acestei boli si aceste pete mici se numesc Glande sebacee doarca trebuie tratament special... Daca cineva ma poate ajuta va rog contactatima . Multumesc!

Raspunsuri (1)

sabados ionut

acum 9 ani

nici o grija si eu am avut o sa dispara ele.... nu trebuie sa faci nimic