am in jurul penisului ca un fel de negi si bubite mici putin rosii si in varful pielii penisului sa format crapatura ce poate fi ?

Boli genitale masculine

Postata de aly1990 cu 9 ani in urma.

buna seara am 24 de ani si am si o problema pe care nu mi-o explic: in jurul penisului mi-sau format niste bubite mici si pe langa astea mai sunt si niste bubite ceva in genul unor negi sau alunite nu stiu cum sa le descriu mai bine..... si in varful pielii penisului s-au format ca niste cute (crapaturi) una din creapaturi este putin mai mare si este alba si la vedere rigida ce pot face ? ce este? cum pot trata problema? va multumesc anticipat. va doresc o seara cat mai placuta.

Raspunsuri (3)

aly1990

acum 9 ani

da... va multumesc pentru ajutor ...

aly1990

acum 9 ani

da... va multumesc pentru ajutor ...

Alex

acum 8 ani

Cum se rezolva problema asta..am si eu la fel..