Ajutor?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11554827537 cu 5 ani in urma.

Salut,de o vreme am pe penis crescut carne că și nigelul,nu mă doare sau alte simptome,aș vrea să știu care ar fi problema

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/boli-cu-transmitere-sexuala

Utilizator11555530007

acum 5 ani

buna seara am si eu o.intrebare sotu meu a fost acum un an aproape 2 daca imi.aduc aminte bine a fost operat de hemoraism ....mai.trebuia o data operat ...ca era operat doar pe o parte si mai trebuia pe cealanta parte sa se opereze ...iar scuzatimi expresia langa fund ia iesit un nodul a fost micuta si acuma sa cam facut putin nu mult mare ...probabil de la operatie sau va rog sa ma ajute cineva cu un raspuns va multumesc