Ajutor

Boli genitale masculine

Postata de anti biotic cu 10 ani in urma.

Salut. Acum o saptamana am facut sex neprotejat.Acum 2 zile am vazut ca pe capul penisului mi-au aparut niste pete rosiatice si inca o chestie alba care inveleste capul acestuia, iar cand trag pielea de pe penis este derajant/dureros.ce poate fi si cum sa scap de chestia asta? saptamana asta am luat un tratament cu antibiotice pentru alta boala.Ps. am postat aici pentru ca mi-e putina jena sa ma duc la un dermatolog.
Azi am vazut ca mi-au disparut petele dar nu imi mai pot decalota preputul.ce poate fi?

Raspunsuri (2)

Lucian

acum 10 ani

Raspunsul nu poate fi decat "mars la dermatolog" si "roaga-te sa nu fie sifilis". Pe bune, cu cat intarzii mai mult cu atat tratamentul va fi mai lung.

anti biotic

acum 10 ani

A fost candida si inca ceva. am urmat un tratament si am scapat.