Ajutor!

Boli genitale masculine

Postata de 98Cosmin98 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,am si eu o problema.De o luna dupa ce m-a masturbez,am mancarimi anale,n-am oxiuri.Este enervanta aceea mancarime,ea se desfasoara pe durata a cateva zile.Care este problema?Multumesc

Raspunsuri (1)

masturbarea este problema

acum 11 ani

Ti-ai terminat energia vitala prin masturbare si acum corpul incepe sa-ti arata asta in mod clar prin simptome si boli. Daca nu vrei sa te imbolnavesti si mai grav inceteaza cu aceasta ocupatie p***a care te p***ade energie si te imbolnaveste psihic si fizic. Nu degeaba se stia si spunea inainte ca masturbarea e daunatoare !