ajutor

Boli genitale masculine

Postata de coc cu 14 ani in urma.

Am un nodul pe testicolul sting nu ma doare dar cind fac treaba la vc imi curge un lichid alb din penis..si deasupra testicolului sting simt ceva ....ce poate sa fie

Raspunsuri (3)

cacatzel

acum 14 ani

Ajutooooor! Si mie imi curge din bleaga mea!!! ahhh si eu dragilor am niste mancarimi inp***afantastice cand ma spal pe dinti cu periutza de wc dar imi trec imediat ce fac o gargara cu garganol si dupa beau repede o tarie!!! sfatul meu este sa faceti p***a de fiecare data inainte de culcare si sa va abtineti de cateva ori de la ejaculare ca sa dureze un pic mai mult!!! pe curand dragutzilor,aveti asa teme interesante si comentarii inteligente aici pe site,o sa mai trec in curand pe aici bye byeeeee

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Fie este un chist testicular fie o formatiune nodulara. Pentru stabilirea diagnosticului este necesar sa faceti consult urologie si ecografie testiculara.

coc

acum 14 ani

va multumesc Dr.asa voi face..