Ajutor

Boli genitale masculine

Postata de Ivascu135825 cu 15 ani in urma.

cred ca aici trebuie postat mesajul pt ca problema pe care o am nu a aparut in urma unui contact sexual,dupa 2 zile in care am facut efort sustinut (alergat circa 3 km pe zi ,mers pe bicicleta) am sesizat o umflatura la nivel pubian in partea dreapta exact pe ligamentul(sau ce o fi pt ca nu ma pricep care leaga abdomenul de partea pubiana) ma doare foarte tare cand merg si chiar cand stau jos ,durerea persista .ce ar trebui sa fac

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Bbytz,
Cred ca ar trebui sa mergi la un control, sa te vada un medic...Poate ai o iritatie. Numai medicul iti poate spune ce ai cu adevarat. Sanatate

IULIANA-ANA

acum 15 ani

buna
poate te-ai lovit in saua de la bicicleta si ai o leziune, te sfatuiesc sa consulti un medic pt a vedea daca nu e ceva grav
Numai bine

Florin309132661

acum 15 ani

Buna,
S-ar putea sa fie vorba despre herpesul genital, asa cum spui tu ca ai o umflatura.Poti folosi de exemplu aciclovir, famciclovir, valaciclovir. Sanatate si sa ne tii la curent cu noutati. Daca mai ai ceva probleme nu ezita sa ne anunti.