Ajutatima Va roog!!!!

Boli genitale masculine

Postata de CinevaBolnavicios cu 10 ani in urma.

Am 14 ani si uneori ma masturbez mai des sau mai rar dar problema este ca de ceva vreme imi miroase foarte urat sperma si nu stiu de ce uneori chiar miroase asa si dupa baie ? De ce?( de spalat ma spal cel PUTIN o data pe saptamana) si in urma cu 1 saptamana imi aparea pe capul penisului o depunere asa ca o branza? De ce ?

Raspunsuri (9)

Carmen

acum 10 ani

Te speli doar o data pe saptamana? Sau faci baie o data pe saptamana si in rest dus?

CinevaBolnavicios

acum 10 ani

Ma spal sambata seara iar dupa in restul saptamanii ma spal daca apuc ca sunt ocupat.....

Carmen

acum 10 ani

Tare de tot raspunsul. Dar de masturbat ai timp in fiecare zi, nu e asa? Si cum iti vine sa o faci si pe asta nespalat fiind? Parca ai fi cioban de la stana, zau asa. Pune mana si te spala zilnic, ca ai mizerie si infectie la greu.

FreeStyle11

acum 10 ani

Depunerea aia e de la faptul ca te speli rar.Spala-te in fiecare zi pe tot corpul, in special in zona genitala pt ca altfel incepe sa apara un miros urat si pe langa asta apar infectii si micoze datorate lipsei de igiena.Nu cred ca sperma iti miroase urat, ci penisul care e nespalat.Nu e greu sa te speli in fiecare zi, te tine cam 10-15 minute daca vrei sa te speli corect.

Elena

acum 9 ani

Spala-te la p**a ba jegosule!!!

balalau

acum 9 ani

Carmen si tu esti imputita dar nu recunosti

Chizzzdauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

acum 8 ani

Mai spalate la p**a ba jegosule ca imi intra mirosu in subufaree

Chizzzdauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

acum 8 ani

Mai spalate la p**a ba jegosule

Marian

acum 8 ani

Spala-te ma la p*** ma jegule http://youtu.be/EK6OrCJ47aw