Ajutatima va rog

Boli genitale masculine

Postata de danseba cu 13 ani in urma.

Uretra este inrosita si dupa ejaculare la prima urinare simt un usor discomfort dar care terce dupa aceea. Deasupra uretrei sunt niste bubite albe pe care nu le pot inlatura cred ca din cauza ca atunci cand ating capul penisului ma doare. ce as putea face ca sa scap de aceste probleme?niste sfaturi?

Raspunsuri (5)

floryny

acum 13 ani

Mergi si fa-ti un control urologic sa nu ai vre-o infectie sau foloseste Nidoflor unguent, poate iti va trece.

Sheila

acum 13 ani

Poate fi vorba de o infectie urinara sau de o boala cu transmitere sexuala.ai avut in ultimul timp contact sexual neprotejat cu persoane mai putin cunoscute?
Atata timp cat nu se cunoaste cauza nu prea ai cum sa scapi

danseba

acum 13 ani

nu am facut sex neprotejat cu persoane necunoscute in ultimul timp, nu cred ca din cauza aceea.

danseba

acum 13 ani

nidoflorul cum sa il aplic?

floryny

acum 13 ani

Il poti aplica la inceput 2-3 ori/zi, apoi de 1-2 ori/zi.