actul sexual

Boli genitale masculine

Postata de gabbriel cu 12 ani in urma.

Ajutatima varog sami salvez familia, spunetimi ce sa fac ca sa nu ejaculez asa de repede si actul sexual sa dureze mai mult. Astept raspuns.

Raspunsuri (2)

lira

acum 12 ani

cauta pe net ejaculare precoce. Nu sta sa ti se dea mura-n gura toate.

biruescu

acum 11 ani

pai daca ai internet acasa si scri pe google ce vrei o sa ti spuna ca sant pastilestimulente de poti tine celputin 4 ore.sapoi cred ca ti ajunge .nu?tot odata astea si trateaza si sant si altele care numa trateaza...cauta si vei gasi.