yasmin

Boli genitale feminine

Postata de sara7139 cu 14 ani in urma.

bunò sera,pentru prima datà folosec yasmin dar menstruazia mi-a trecut de cinci zile intrebarea mea este,pot sà incep sa iau de miine cà azi cred cà este tirziu,multumesc mult pentru raspuns.

Raspunsuri (2)

angelica81

acum 14 ani

Poti sa le iei in orice moment doar ca nu vei fi protejata pt. o eventuala sarcina,trebuie sa folosesti si prezervativul in acelasi timp sau poti astepta pana la urmatoarea menstruatie pt a lua AC

sara7139

acum 14 ani

Da, iti multumesc frumos Angelica81,o zi bunà.