Vreau sa raman insarcinata!

Boli genitale feminine

Postata de Ioana17140671 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!! As dori sa raman insarcinata, dar tin sa precizez ca de 2 luni nu mai iau anticonceptionale si de atunci nu mi-a venit ciclul! Este foarte neregulat si nu sunt insarcinata!! Diflucan de 200mg, pentru candida , cate pastile ar tb sa iau eu si partenerul? + ovule + canesten? Multumesc mult

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Consultati un medic ginecolog si un emdocrinolog.

Ioana17140671

acum 12 ani

Am consultat si mi sa spu s ca am candida si in rest totul e normal. am uitat sa precizez ca anul trecu in august am facut un avort!!!