virginitate

Boli genitale feminine

Postata de alexxa01 cu 10 ani in urma.

Ok...am o problema...mama mea nu are incredere in mine ca nu mi''am inceput viata sexuala..iar eu nu am facut''o.ce consult pot face ca sa ii demonstrez ca am himenul intact si ca inca sunt virgina??

Raspunsuri (4)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai sa te duca la ginecolog, ca sa te consulte, acolo medicul iti va vedea himenul si ii va spune mamei tale.Dar cred ca e cam rau ce face mama ta cu tine, bun te protejeaza, dar nu-ti poate interzice sa ai un prieten, de parca ea nu era la fel ca tine.Ma rog, sa te duca la ginecolog si acolo va afla adevarul.

alexxa01

acum 10 ani

Si cam cat ar costa aceasta consultatie?

FreeStyle11

acum 10 ani

Daca ai asigurare medicala e gratis.Daca nu ai atunci preturile difera de la un cabinet la altul.Nu ai fost la ginecolog pana acum?

alexxa01

acum 10 ani

Nu...am abea 17 ani