va rog sa raspunda un specialist

Boli genitale feminine

Postata de Ovidiu100489 cu 14 ani in urma.

anul trecut din luna april si pana anul asta in martie prietena mea a luat de 4 ori postinor2 iar ultima data cand a luat i sa spus de la farmacie ca sa nu mai ia ca s-ar putea sa nu mai aiba copii...ciclul ia venit in fiecare luna poate uneori cu intarzieri de o sapt pana in luna april.acum nu ia mai venit ciclu de 2 luni si a fost la ginecolog sa vada dc nu e gravida si ia spus ca a avut noroc ca nu i sa rupt uterul de la postinor2 si a zis sa astepte sa ii vina ciclu pesete cateva zile a mers la alt ginecolog unde i facut niste teste sa vada dc are ceva infecti si la acel ginecolog ia povestit ce a patit si a zis sa astepte ca o sa ii vina...a trecut aprox 2 luni si nu ia venit ciclu numai niste sangerari de o zi acum a plecat in italia...insarcinata nu e ca si-a facut film...mie frica ca nu cumva sa nu mai poata sa faca copii sa intre in menopauza la varsta de 18 ani...va rog sa imi raspunda un specialist pls

Raspunsuri (1)

Ovidiu100489

acum 14 ani

anul trecut din luna april si pana anul asta in martie prietena mea a luat de 4 ori postinor2 iar ultima data cand a luat i sa spus de la farmacie ca sa nu mai ia ca s-ar putea sa nu mai aiba copii...ciclul ia venit in fiecare luna poate uneori cu intarzieri de o sapt pana in luna april.acum nu ia mai venit ciclu de 2 luni si a fost la ginecolog sa vada dc nu e gravida si ia spus ca a avut noroc ca nu i sa rupt uterul de la postinor2 si a zis sa astepte sa ii vina ciclu pesete cateva zile a mers la alt ginecolog unde i facut niste teste sa vada dc are ceva infecti si la acel ginecolog ia povestit ce a patit si a zis sa astepte ca o sa ii vina...a trecut aprox 2 luni si nu ia venit ciclu numai niste sangerari de o zi acum a plecat in italia...insarcinata nu e ca si-a facut film...mie frica ca nu cumva sa nu mai poata sa faca copii sa intre in menopauza la varsta de 18 ani...va rog sa imi raspunda un specialist pls