va rog sa imi dati un sfat !!!

Boli genitale feminine

Postata de tory_bar cu 14 ani in urma.

am inceput viata sexuala acum trei ani,de la inceput era totu bine insa de ceva timp am singerari si discomfort in timpul actului sexual,am un ciclu menstrual regulat insa mereu cu citeva zile inainte de ciclu ma simt balonata si am crampe...va rog din suflet ajutati-ma ...

Raspunsuri (1)

zina

acum 14 ani

Daca doriti sa va simtiti sanatoasa si sa scapati de toate problemele care au aparur Va sfatiu sa folositi produsul Lave Moon de la Winalite care va inlatura problema data si numai acest produs va putea ajuta.Sunati-ma la tel. 069132056 Zina