UNDE SE FACE GRATUIT ?

Boli genitale feminine

Postata de raluca_oana cu 8 ani in urma.

SCZ DERANJUL DAR POATE MA AJUTA CINEVA....UNDE AS PUTEA FACE OPERATIA LA ....RUPTURA DE PERINEU.....AM FACUT DEJA 2 DIN AN IN AN SI NU MA SIMT BINE DELOC.IMI POATE DA CINEVA O ADRESA CHEAR SI IN CT

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , aveti nevoie de un consult chirurgical si puteti ajunge la acesta cu trimitere de la medicul de familie (gratuit daca sunteti asigurata si aveti implicit medic de familie)