Un fel de cos in zona intima

Boli genitale feminine

Postata de AdinaCrb cu 10 ani in urma.

Buna ziua, de ceva timp (aproape ca se fac 2 ani) am un fel de cos in zona genitala. Problema ar fi ca el a fost un cos ascuns sub piele care s-a colectat cam 2-3 ani pana cand a iesit la suprafata sa scap de el. Iar de aproape 2 ani el revine aproape pe fiecare luna sub forma unui cos cu infectie. Stie cineva un caz asemanator? Sau despre ce este vorba? Mentionez ca de fiecare data cand il curat dezinfectez locul si il protejez. Multumesc si astept raspunsurile voastre.

Raspunsuri (2)

miki

acum 10 ani

Si mie mia iesit ceva d genu dar eu nici macar nu pot sal atin d durere

Utilizator11575145059

acum 4 ani

ce medicament pot sa iau sa im trece