Un fel de cos in zona intima

Boli genitale feminine

Postata de Dylan cu 10 ani in urma.

Buna seara, va rog lamuriti.ma si pe mine cu ceva. De cateva zile mi.a aparut in zona intima un fel de cos, mai degrama dul, un cos mare sub piele. Mentionez ca nu are cap asa ca este dificil de scos ac***a in vedere ca ma doare ingrozitor. Daca are vreo legatura mai precizez si faptul ca ma epilez genital cu ajutorul bigului, oare asta sa fie cauza.? Oricum, as vrea sa scap de el si cat mai repede. Am mai citit cazuri similare, sa zic asa, si am auzit de crema Fucidin. Poate cineva sa ma ajute?

Raspunsuri (3)

parfum de primavara

acum 10 ani

Incearca baneocin. la mine a avut super-efect: a iesit infectia singura dupa ce am utilizat de 2-3 ori
. acum e pe vindecate.

Dylan

acum 10 ani

Multumesc mult, chiar o sa incerc.

rozalia

acum 10 ani

cosul din zona intima de sub pile vei scapa de ea prin criogenare este la farmacie ceva pe baza de gheata care costa 70 80 roni si vei scapa de el scrie instructiuni cum sa faci eu am scapat de asa ceva si fata mea la fel succes