Umflatura

Boli genitale feminine

Postata de any_annam cu 10 ani in urma.

Buna. Azi noapte pe la 2 m-am trezit cu o umflatura in zona labiei drepte, care pana dimineata aproape ca s-a vindecat. Am mai sesizat si o culoare mai visiniu- inchisa a zonei genitale, pe care am niste bubite mici si albe, nu in numar foarte mare. As dori o parere, sa stiu ce este, inainte sa fac un consult ginecologic. Mentionez ca am o viata sexuala activa

Raspunsuri (3)

diana

acum 9 ani

buna. am o intrebare ai gasit un raspuns la intrebarea ta? eu ma confrunt cu ceva asemanator.

kami

acum 9 ani

Eu cred ca ai herpes genital uitata pe internet scrie despre asa ceva,daca nu faci tratament revine este transmisibil .

Volcov Denisa

acum 7 ani

Buna,imi poti zice si mie te rog ce ai avut pentru ca eu am patit acelasi lucru si inca nu mam dus la control,te rog.