umflatura in zona genitala

Boli genitale feminine

Postata de dia0193 cu 9 ani in urma.

buna, de 4 zile mi-a aparut in zona genitala o umflatura de aproximativ un cm, ma doare la atingere, atunci cand merg dar si cand stau jos, plus ca am si niste scurgeri de culoare alba fara miros. daca va-ti confruntat cu asa ceva va rog sa imi spuneti cum ati procedat si ce va ajutat sa va treaca. multumesc

Raspunsuri (2)

GinieAna

acum 9 ani

Buna, cel mai sigur poti afla ce ai daca mergi la medicul ginecolog, care iti va spune ce ai in urma analizelor. Daca nu stii la cine sa mergi, eu ti-l recomand pe dr la care merg eu, silviu istoc, e foarte serios si priceput.

dia0193

acum 9 ani

multumesc :)