Umflatura in zona genitala

Boli genitale feminine

Postata de Dia21 cu 11 ani in urma.

Buna ziua!Acum cateva zile am descoperit ca in zone gentitala mia aparut o uflatura care ma doare la atingere si are cv mov inchis spre partea dreapta.Sa marit cu timpul.La medic nu pot sa merg fiinca este in concediu.Ce este si de la ce,si cum scap de ea?

Raspunsuri (1)

maria

acum 7 ani

am o umflatura an zona stanga simt ca o buba pe uretra am fost la ginecologie si mia facut control si ecograf si mia spus ca nu am nimic am luat de 2 zile augumentin si iau an continuare cad ma sterg simt ca o buba ce pot sa fac domnu doctor va rog sami spineti va multumesc