umflatura in partea stanga a abdomenului

Boli genitale feminine

Postata de mariyana cu 10 ani in urma.

de cateva zile simt o umflatura in partea stanga a abdomenului,mai mult sub coasta si cu bolboroseli,niste bule..o fi o posibila sarcina? la vreo 4,5 zile de la actul sexual mi-a venit mentstruatia..ar putea fi o eventuala sarcina? va rog ajutati-ma.va multumesc

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 10 ani

Ar putea fi ceva legat de tranzitul intestinal.

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

sarcina nu este.

esti constipata/ai diaree /flatulente? incearca un regim alimentar sanatos, poti manca iaurturi si poti lua probiotice; evita bauturile carbogazoase ca sa scapi de balonare si de borborisme