trompa infundata

Boli genitale feminine

Postata de alina_ispas34 cu 11 ani in urma.

in urma cu 5 ani am avut o extrauterina in urma careia mi-a fost scoasa o trompa.ce sanse ar fi sa raman insarcinata?am citit ca sansele unei noi sarcini sunt reduse in aceste cazuri este adevarat?

Raspunsuri (1)

Utilizator11614012959

acum 3 ani

Bună.. ai rezolvat ceva între timp ??același lucru am pățit și eu ... pe 10 februarie am fost operata de extrauterina și mi.au scos trompa stanga ... 😭😭😭