tratament vaginita bacteriana

Boli genitale feminine

Postata de alinapop82 cu 9 ani in urma.

buna ziua! de doua saptamani am niste scurgeri albicioase si mi-am facut un test veneris 3in1 pentru candida, gardnerella si trichomonas pe care l-am gasit pe shopidoki.ro. mi-a iesit pozitiv pentru gardnerella, ceea ce inseamna ca am vaginita bacteriana. daca cineva s-a confruntat cu asa ceva, puteti sa-mi spuneti ce tratament sa iau pentru infectia cu gardnerella?

Raspunsuri (1)

stefi18

acum 9 ani

mam confruntat si eu cu asta eu am luat gervucid ovule vaginale si pt exterior am luat o crema mai bn te duci la medic sau intreaba farmacista