Tratament pt scurgeri albe branzoase

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp150330210426901 cu 8 ani in urma.

Am scurgeri albe nr fără miros usturime zonă iritată culoare roșie urinari frecvente Puteți vă rog sa-mi recomandati un tratament.Momentan nu dispun financiar iar un control ii prea mult pt mn va rog si vă multumesc

Raspunsuri (1)

ana.b86

acum 8 ani

Buna! Eu iti recomand ca pe viitor sa mergi la un consult ginecologic la *** este medicul meu de mult timp si am mare incredere in dansul,insa ii poti scrie si pe facebook despre afectiunea ta pentru ca sigur iti va raspunde si mai mult ca sigur are o solutie.Sanatate!