sunt in depresie nu mai imi revin ce trebuie sa fac?

Boli genitale feminine

Postata de [email protected] cu 11 ani in urma.

sunt in depresie ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul psihiatru pentru evaluare si tratament.

[email protected]

acum 11 ani

povestea mea este ca acum o luna am fost la o petrecere unde o prietena mia dat sa fumez dintro tigara,am tras 3 fumuri si mam panicat!!de atunci nu imi mai revin!!plang imi este frica!!acum sunt in franta,adoua zi dupa ce sa intamplat am venit aici da nu stiu ce sa fac de ce am ramas asa imi va trece oare??va rog sa imi raspundeti!am gresit desi am un copil de crescut!va multumesc din suflet.

LaviniaM

acum 11 ani

Buna! Tare as vrea sa stiu ce mai faci si daca ai rezolvat problema.... si eu m-am contruntat cu prbleme similare dar la mine era vb si de despresie si m-a trimis o cunostinta la psiholog, am fost si acum sunt cu totul alta persoana, ma simt minunat si ma pot bucura de ce este in jurul meu. Doresc sa le recomand oamenilor pe Dna Psihoetrapeut Delia Mina pentru ca mie mi-a facut foarte bine!!! o gasesti si pe google si te poti programa la dansa, e foarte draguta!
Toate cele bune si sper ca esti mult mai bine!!!

doina briceag

acum 11 ani

Sfatul meu este sa mergi la un medic psihiatru. si eu sufar de depresie si am mers la doctor.

[email protected]

acum 11 ani

buna!si dupa ce ai mers la medic esti bine?mai ai depresie?

Maria

acum 9 ani

Fostul s-a despartit de mine de 6 luni,nu mi-a trecut deloc suferinta dupa el,ce pot face,am incercat tot,automotivare,iesirea cu prietenele,iesitul cu alti baieti,i-am si scris sa vad ce mai face,dar am vorbit sec,il iubesc enorm.Cum imi pot repara viata?