Sterilet Mirena?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11574276129 cu 4 ani in urma.

Buna seara am si eu o intrebare,am Mirena de 5 luni dar inca am niste scurgeri rozalii si de 2 luni o mica durere la ovarul drept nu este tot timpu,dupa care scurgerea rozalie este putin mai multa.mi ar putea da cineva un raspuns?multumesc

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/metode-contraceptive-dispozitivul-intrauterin-sau-steriletul_10436

MembruMobileApp1492497333

acum 4 ani

Ar trebui să mergi la un medic ginecolog. Probabil nu ti-a pus steriletul bine. Sau nu accepta organismul tau.