Sterilet Mirena - dureri sfarcuri?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11637874448 cu 2 ani in urma.

Buna fetelor,

Am steriletul de 2 saptamani si ma dor sfarcurile cumplit daca stau fara sutien in picioare. Pe langa asta ma simt balonata tot timpul si am gaze. A avut cineva reactiile acestea? Imi vine sa-l scot sincer…

Raspunsuri (1)

Ancuța

acum 11 luni

Bună.Ce ai mai făcut cu durerile de sfârcuri și gaze.Cat te-a ținut .Dar cu sângerea cum a decurs e nomar său zile mai aceiași problema avut și eu și după aproximativ 2 și jumătate l-am epuizat.