speriata!!

Boli genitale feminine

Postata de elena8104723 cu 15 ani in urma.

acum o saptamana am avut un contact sexual , nu contactul propriu-zis cu penetrare. A incercat sa ma penetreze dar nu a reusit...fiindca ma doarea f tare ....si am renuntat(am omis ceva el nu avea prezervativ) si apoi mi a doar degetul. o intrb care ma macina de vreo saptamana: pot ramane insarcinata numai din atat?? adika fara penetrare si fara sa fi ejaculat in mine..?poti ramane insarcinata si dak ar ejacula in apropierea vaginului?? si tot de vreo sapt mi s au inatarit ovarele , mi a crescut burta , ma doare spatele , mananc des....poate sa fie vb de o sarcina???sau poate fi vb de o constipatie??

Raspunsuri (3)

roxana323104251

acum 15 ani

sarcina nu ii.posibil o constipatie,sau poate trebe sa-ti vina menstruatia.ca sa fii mai linistita iati un test de sarcina sau dute la control.dar gravida nu ai cum sa fii.

andrei189103429

acum 15 ani

categoric nu poti ramane insarcinata....problema ta cred eu ca porneste de la psihic....

diddy

acum 13 ani

stai linistita!mereu vei avea aceste simptome pornite din propriul psihic.eu am patit de multe ori cand imi faceam griji.Data viitoare nu mai accepta sa faceti fara prezervativ.