soluti

Boli genitale feminine

Postata de melahrinia cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
Am folosit un gel igiena intima din comert,dupa o perioada am avut un prurit intens si durere la contact;am mers la ginecolog am facut nenumarate examene si la fel de multa tratamente problema a ramas ce-i de facut?

Raspunsuri (1)

Mirna

acum 10 ani

Evident ca ai facut o reactie alergica la acel produs. Iti recomand sa folosesti exclusiv cosmetice bio/organice, macar gelul de dus si absorbantele sa fie bio si poti sa-ti aplici local comprese imbibate in suc de aloe vera. In paralel, poti sa bei si sa te si speli cu ceai ginecologic.